ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

پوستر دعای عرفه مجمع عاشقان ثامن الائمه 98

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا(ع)
جلسه هفتگی مجمع عاشقان ثامن الائمه(ع)
سخنران:
حجه الاسلام دوست فاطمه
مداحان:
کربلایی علیرضا دهقانی
کربلایی مهدی جوانمردی
زمان:
سه شنبه مورخ 1397/12/14 ساعت20:30
مکان:
شیراز، بولوار شهید رجایی (فرهنگ شهر) ، کوچه۱۹، حسینیه شهید مطهری
#مبلغ مجلس اهل بیت(ع) باشید...
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا(ع)
جلسه هفتگی مجمع عاشقان ثامن الائمه(ع)
✋✋✋✋
آخرین جلسه هفتگی مجمع همراه با بدرقه زائران امام رضا علیه السلام 
سخنران:
حجه الاسلام دوست فاطمه
مداحان:
کربلایی علیرضا دهقانی
کربلایی مهدی جوانمردی
زمان:
سه شنبه مورخ 1397/12/21 ساعت20:30
مکان:
شیراز، بولوار شهید رجایی (فرهنگ شهر) ، کوچه۱۹، حسینیه شهید مطهری
#مبلغ مجلس اهل بیت(ع) باشید...

#السلام_علیک_یا_اباعبدالله (ع)
#السلام_علیک_یا_علی_بن_موسی_الرضا (ع)

جلسه قرائت دعای پرفیض عرفه

#سخنران:
#حجة_الاسلام_دوست_فاطمه

#بانوای_کربلاییان:
#علیرضا_دهقانی
#مهدی_کریمپور
#حمیدرضا_یزدانی

یکشنبه 1398/5/20 ساعت 16
شیراز، فرهنگ شهر، کوچه 19،حسینیه شهیدمطهری

#مبلغ_مجلس_اهل_بیت (ع) باشیم...
#السلام_علیک_یا_اباعبدالله (ع)#السلام_علیک_یا_علی_بن_موسی_الرضا (ع)
جلسه هفتگی مجمع عاشقان ثامن الائمه 
#سخنران :#حجه_الاسلام_دوست_فاطمه 
#با_نوای کربلاییان:#علیرضا_دهقانی#مهدی_جوانمردی و دیگر مداحان اهل بیت دهسه شنبه ١٣٩٨/۵/١۵   بعد از نمازمغرب و عشا #شیراز ، بولوارشهیدرجایی (فرهنگ شهر) ، کوچه۱۹، حسینیه شهید مطهری

#سخنران :
#حجه_الاسلام_دوست_فاطمه 

#با_نوای کربلاییان:
#بهمن_باقری
#علیرضا_دهقانی
#مهدی_جوانمردی 
و دیگر مداحان اهل بیت 

سه شنبه ١٣٩٨/۵/٢٢ بعد از نمازمغرب و عشا 
#شیراز ، بولوارشهیدرجایی (فرهنگ شهر) ، کوچه۱۹، حسینیه شهید مطهری

#سخنران :
#حجه_الاسلام_دوست_فاطمه 
#با_نوای کربلاییان:
#علیرضا_دهقانی
#مهدی_جوانمردی 
و دیگر مداحان اهل بیت 
سه شنبه ١٣٩٨/۴/۴ ساعت ٢١:٠٠
#السلام_علیک_یا_رسول_الله 
شهادت حضرت حمزه سیدالشهداء 
و وفات حضرت عبد العظیم حسنی
#سخنران :
#حجه_الاسلام_دوست_فاطمه 
#با_نوای کربلاییان:
#علیرضا_دهقانی
#مهدی_جوانمردی 
و دیگر مداحان اهل بیت 
شنبه ١٣٩٨/٣/٢٨   بعد از نمازمغرب و عشا 
#سخنران :
#حجه_الاسلام_دوست_فاطمه 
#با_نوای کربلاییان:
#علیرضا_دهقانی
#مهدی_جوانمردی 
و دیگر مداحان اهل بیت 
سه شنبه ١٣٩٨/۴/١١   ساعت ٢١:٠٠
#سخنران :
#حجه_الاسلام_دوست_فاطمه 
#با_نوای کربلاییان:
#علیرضا_دهقانی
#مهدی_جوانمردی 
و دیگر مداحان اهل بیت 
سه شنبه ١٣٩٨/۵/٨ بعد از نمازمغرب و عشا 
#سخنران :
#حجه_الاسلام_دوست_فاطمه
#با_نوای :
#کربلایی_علیرضا_دهقانی
زمان:
سه شنبه مورخ 1398/2/3بعد از نمازمغرب 
مکان:
الهم اهل الکبریا والعظمه
اقامه نماز عید فطر 
به امامت و سخنرانی:
حجه الاسلام والمسلمین دوست فاطمه 
ساعت شروع مراسم6:30 / ساعت اقامه نماز 7:30
مکان:شیراز، بلوار شهید رجایی، کوچه19 
زمان:دوشنبه 30اردیبهشت 1398
مجمع عاشقان ثامن الائمه(ع)
#امام_حسن
#جشن #جشن_میلاد 
#مجمع_عاشقان_ثامن_الائمه #شیراز 
جلسه هیئت و دعای کمیل مورخ 1398/1/15
جلسه هفتگی هیئت و مراسم میلاد سرداران کربلا 1398/1/20
جلسه هفتگی هیئت و مراسم میلاد حضرت علی اکبر 1398/1/27
جشن میلاد امام زمان عج 1398/1/31
مناجات و احیایی شبانه نیمه شعبانیه همراه با جشن میلاد امام عصر عج 1398/1/31
ای امیر عرفه، روح مناجات تویی  

ای امیر عرفه، دست من و دامانتجان به قربان تو و گردش آن چشمانتای امیر عرفه، حال مناجات بدهبر گدای حرمت وقت ملاقات بدهای امیر عرفه، دیده ی پرآب بدهدل بی تاب مرا با نگهت تاب بدهای امیر عرفه، بر سر راهت گردمگر بیایی به خدا دور سرت می گردمای امیر عرفه، تنگ غروب است، بیاسر زدن بر فقرا سرزده خوب است، بیاای امیر عرفه، حامی زهرا، برگردجان زهرا دگر از خیمه صحرا برگردای امیر عرفه، بر رخ من خنده بزنجان زینب بده روز عرف
#سخنران :
#حجه_الاسلام_دوست_فاطمه
#با_نوای :
#کربلایی_علیرضا_دهقانی

سه شنبه مورخ 1398/2/10بعد از نمازمغرب 
عرفه ۹۴ مصلی  دانشگاه
سرم گذاشتم روی شانه ف و گریه کردم ..جلسه دومی که میم میامد ..
عرفه ۹۵ حرم امام رضا بودم ..خون گریه می کردم ...اوج حال بدم بود و رفتن ...
عرفه ۹۶ ...گلستان شهدا بودم ...حالم هنوز خراب ...
عرفه ۹۷ ...مصلی دانشگاه 
عرفه ۹۸ مصلی دانشگاه ..بلند بلند گریه کردم و خواستم از خدا که از دلم و یادم بری ...اگه درست نمیشه ....
عرفه ۹۹ ...
عیدتون مبارک ....
پ ن :هرکسی اسماعیلی داره که باید به قربانگاه ببرد ...من منتظر نشونه ام ...
پ ن :به تاریخ اشک های بلند بلن
روز عرفه نهم و عید سعید قربان دهم ذیحجه الحرام را تبریک عرض می نماییم.
خداوند متعال در روز عرفه به 3 مکان و 3 گروه از انسانها، توجه ویژه دارد:
1-­  کربلا و زائران حضرت امام حسین (ع).
2-­  صحرای عرفات (در نزدیکی مکه معظمه) و حجاج بیت الله الحرام.
3-­ هر جا از دنیا که دستی به سوی او بلند شود و دلی بشکند.
براى عید قربان اعمالى چند نقل شده است:
1ـ غسل کردن .
2ـ نماز عید قربان .
3-­خواندن دعاى ندبه .
4ـ قربانى کردن در این روز .
پوستر چیست؟
پوستر (Poster) یک واژه ی انگلیسی، به معنای آگهی دیواری یا اطلاعیه می باشد.
پوستر ها معمولا در ابعاد های بزرگ با محتوایی جذاب طراحی و چاپ می شوند.
استفاده از رنگ های شاد و زنده می تواند طرحی جذاب و تاثیر گذار بر روی مخاطب بگذارد.
برای اینکه شما یک طرح جذاب داشته باشید ابتدا باید به دو نکته مهم توجه کنید.
ادامه مطلب
 با شروع جنگ، به‌سوی جبهه‌های نور شتافت؛ از آموخته‌ها و تجربیات خبرنگاری و اطلاعات در جنگ بهره جست تا جایی که تبدیل به مغز متفکر عملیات و جنگ شد. آخرین اخبار نبرد را با بازدیدهای میدانی و همچنین ارتباط با مراکز مختلف در استان خوزستان و تهران، در اتاق اطلاعات جمع‌آوری و روی نقشه پیاده می‌کرد؛ با این حساب با گردآوری اطلاعات مهم جنگی با تاکتیک خبرنگاری، از عملیات دشمن در منطقه آگاهی می‌یافت.
حسن باقری به‌عنوان مغز متفکر عملیات بیت‌المقد
برگزاری دعای عرفه در کتابخانه مرحوم حاج عیسی رضایی 
روز عرفه،۹ ذی‌الحجه، یک روز پیش از عید قربان است. بنابر فقه شیعه، حج‌گزاران باید از ظهر تا غروب شرعی این روز را در عرفات وقوف کنند. عرفه نزد مسلمانان از روزهای پرفضیلت سال محسوب می‌گردد و در منابع روایی اعمالی برای آن برشمرده‌اند که بافضیلت‌ترین آنها دعا و استغفار است. زیارت امام حسین(ع) و خواندندعای عرفه نیز در این روز بسیار سفارش شده است.

«عرفه؛ زمانی برای خداشناسی»
عرفه چه روزیست و صحرای عرفات کجاست؟ + اعمال و فضیلت آن روز
عرفه یکی از زمان‌های مورد توجه نزد خداوند است که درهای رحمت را بروی مردم باز می‌کند.
عرفات نیز از جمله سرزمین‌هایی است که در آن، خداوند به آن برکت داده و خصائص زیادی را دارا است.
در این مقاله، به بررسی ویژگی‌های روز عرفه و صحرای عرفات می‌پردازیم.
ادامه مطلب
سلام
گوشی ای ک خیلی ازش تعرف میکردن بالاخره سوخت
انگار دیروز بود ک خریدمش
توی بدترین شرایط سوخت و دستمو توی پوست گردو گذاشت
ولی بهرحال
یه مدت نبودم چون روزهای خوبی نبود
الانم روزگارم خیلی بده
قشنگ بدو بدتر میشع هر روز
امروز روز عرفه بود
فردا هم عید قربان
کاش من هم بتونم خیلی چیزهارو قربانی کنم..
دعام کن
طراحی پوستر
طراحی پوستر صنعتی، تبلیغاتی
طراحی پوستر و صفحه آرایی اساسی ترین بخش از طراحی پوستر تبلیغاتی می باشد.
علاوه بر مکانی که پوستر در آنجا نصب می گردد، رعایت اصول طراحی پوستر و به تصویر کشیدن ایده هایی خلاقانه نقش کلیدی در جذب مخاطبان ایفا می کند. 
ادامه مطلب
  روز عرفه چه روزیست؟   

نهم ذیحجه را روز عرفه گویند. این روز از روزهای مهم برای مسلمانان و از جمله شیعیان است. گرچه عید نامیده نشده اما همچون عید خوانده شده است. از سوی دیگر از آنجا که امام سوم شیعیان حرکت خود را بسوی کربلا پس از مراسم حج آغاز کرد برای شیعیان از اهمیت بسزایی برخوردار است. همچنین زیارت امام سوم شیعیان در این روز بسیار توصیه شدهاست.«دعای امام حسین در روز عرفه» از مهم ترین اعمال این روز است که پس از نماز ظهر و عصر خوانده میشود.

دعای عرفه‌ سراسر عرفان، عشق، شعف و اظهار تذلل در پیشگاه خداوند است‌. بسیاری از فرازهای دعای عرفه‌ی‌ امام حسین(علیه‌السلام) مربوط به آیات محکم است.

در دعای عرفه عشق و معرفت موج می زند، وقتی این دعا آغاز می شود و ما هم هم کلام با آن بنده برگزیده خداوند زمزمه آغاز می کنیم، گویی در یک لحظه جانمان در دریایی از معرفت غرق می شود، و حس می کنیم و با تمام وجود درک می کینم لحظه ای که یک قطره به دریا می پیوندد و دریا می شود، ما هم به نور مناجات ماورای
رونمایی از پوستر (نگاره) رسمی نمایشگاه بیست و سوم و سمینار نهم، فانوس پنجم. برای دانلود پوستر در ابعاد واقعی روی تصویر کلیک کنید.

یازده تا سیزده اردیبهشت ماه 98
چهارشنبه، ساعت 9 تا 15
پنج شنبه، ساعت 9 تا 18
جمعه، ساعت 9 تا 13
در محل دبیرستان دوره اول علامه حلی2:
میدان رسالت - خیابان هنگام - بالاتر از میدان الغدیر - خیابان نعمت زاده - دبیرستان دوره اول علامه حلی2 تهران
فردا یک شنبه ، 20 مرداد و 9 ذی الحجه روز عرفه هست .. از روزها و یا بهتره بگم اعیادی که خدا سفره رو برای ما بنده ها پهن کرده تا از بخشش و رحمتش حسابی استفاده ببریم !
فضیلت هاش از شب قبلش شروع می شه و تا پایان روز همچنان ادامه داره ؛ یه سری اعمال داره که اگر تمایل به انجام اونها داشته باشید ، لیست پایین می تونه کمکتون کنه !
ادامه مطلب
سلام همگی دوستان گل
یادتون نره تو این روز خوندن دعای عرفه فضیلت بسیار داره.... اگه تونستید بخونید و در حق همه دوستان دعا کنید....التماس دعا

* تنها امید جاماندگانحضرت امام جعفر صادق(ع) فرمودند: اگر کسی در ماه مبارک رمضان مورد مغفرت الهی قرار نگیرد غفران برای او نیست مگر آنکه عرفه را درک کند.

اعمال شب عرفه
 شب نهم ذی الحجه از لیالی متبرکه و شب مناجات با قاضی الحاجات است و توبه در آن شب، مقبول و دعا در آن مستجاب است و کسی که آن شب را به عبادت به
روز عرفه:
امام صادق (علیه السلام )فرموده اند :«کسى که در ماه رمضان آمرزیده نگردد تا رمضان آینده آمرزیده نمى‌گردد؛ مگر این که روز عرفه را درک کند»عرفات، نام منطقه وسیعى است با مساحت حدود 18 کیلومتر مربع در شرق مکه معظمه، اندکى متمایل به جنوب که در میان راه طائف و مکه قرار گرفته است. زائران بیت‌الله الحرام در روز عرفه - نهم ذى حجّه - از ظهر تا غروب در این منطقه حضور دارند. در نقلى آمده است که آدم و حوّا(علیه السلام) پس از هبوط از بهشت و آمدن به کره خ

نهم ذیحجه را روز عَرَفه گویند. این روز از روزهای مهم برای مسلمانان و از جمله شیعیان است. گرچه عید نامیده نشده اما همچون عید خوانده شده است. همچنین زیارت امام سوم شیعیان در این روز بسیار توصیه شده است. «دعای امام حسین در روز عرفه» از مهم‌ترین اعمال این روز است که پس از نماز ظهر و عصر خوانده می‌شود.

*عرفه یک زمان است و وقوف در عرفات یک منسک است!*کسی که از حرم بیرون رفته ابتدا باید وقوف کند،ما در ضمن بندگی هم یادتون میره کجا هستیم و که هستیم و غافلیم. سلوک بندگی  که با أین ها همراه میشود ، با دور شدن از او و بدون توجه و همراه می شود از دشواری های سلوک است. گانی غفلت کردیم از درون خودمان که چه بر سرمان آمده و این ها ما را به ضرورت وقوف یا درنگ کردن می رساند،وقوف یعنی ایستادن و بازنگری کردن که چه خبر است ؟ در درون من چه میگذرد ؟ بندگی من را چه مصاد
کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر سه بعدی

تولید کننده کاغذ دیواری سه بعدی
پوستر دیواری سه بعدی
پوستر دیواری
کاغذ دیواری سقف
کاغذ دیواری برای سقف
کاغذ دیواری برای سقف پذیرایی
کاغذ دیواری سقفی
پوستر سقف

پوستر نقاشی

کاغذ دیواری نقاشی

کاغذ دیواری طرح نقاشی

کاغذ دیواری دخترانه

پوستر دیواری دخترانه

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری کودک

پوستر دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری پسرانه

پوستر دیواری پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کاغذ دیواری سه بع
مهدی (عج)جان تمام عاشقانه ها و عارفانه هایمان به نام تو مزین است،به وسعت بیکران همه  جمعه هایی که نیامدی،بی تاب دیدن توایم...
اللهم عجل الولیک الفرج
عیدتون مبارک
+دیشب و امروز در حرم حضرت معصومه و مسجد جمکران به یادتون بودم.
شما هم ما رو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید.
روز عرفه همان‌گونه که از نامش پیداست روز شناخت حقیقی است. روز کسب معرفت و بهره‌گیری از دریای بزرگ تعالیم آسمانی است

دهه اول ذی الحجه در شمار بهترین روزهای خدا قرار دارد و دو روز آخر آن از اهمیتی فزاینده برخوردار هستند. حاجیان در این روزها پس از انجام دستورات الهی و کسب درجات مختلفی از کمال به روزهای عرفه و قربان می‌رسند. روزهایی که چگونگی به پایان رساندن آن در آینده دینی‌شان تأثیری بسیار عمیق خواهد داشت.
ادامه مطلب
کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر سه بعدی

تولید کننده کاغذ دیواری سه بعدی
پوستر دیواری سه بعدی
پوستر دیواری
کاغذ دیواری سقف
کاغذ دیواری برای سقف
کاغذ دیواری برای سقف پذیرایی
کاغذ دیواری سقفی
پوستر سقف

پوستر نقاشی

کاغذ دیواری نقاشی

کاغذ دیواری طرح نقاشی

کاغذ دیواری دخترانه

پوستر دیواری دخترانه

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری کودک

پوستر دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری پسرانه

پوستر دیواری پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کاغذ دیواری سه بع
عصر نهم آخرین ماه سال قمری  روزشناخت است
روزنهم ذیحجه روز طلوع  آفتاب  نگاه  است
روزی برای شناخت امام زمانه ی ما آدمیان
روزی برای تجدید وبازیابی  الگو پذیری از دانای کل زمین وزمان
سفره ی  روز عرفه به پهنای همه ی ابعاد زمین وزمان گسترده می شود تا درخت نیایش به میوه شیرین اجابت ببار بنشیند
عصر عرفه  اقتدار وتصرفی  همچون شب قدر بر زمان وزمینیان وآسمانیان دارد
عرفه روزشناسایی خوشی ها. روزشناسایی دلبستگی ها. روز شناسایی داشته ها وعید توجه ومحب
گریه امان نمیدهد بهر شهادت تقی/شیعه همیشه میبردفیض وعنایت تقی/داغ جوادآمده بردل عاشقان او/قلب تمام مومنین پرز ولایت تقی/پوررضا برای ما حجت ایزدی بود/گلشن جودومرحمت روح امامت تقی/علم وسخای حضرتش گنج تمام مسلمین/روزجزاکه میرسد وقت شفاعت تقی/زمزم کاظمین اومثل فرات پرخروش/عشق تمام شیعیان گشته کرامت تقی/سوی زیارت تقی تابه عراق میرویم/تاکه بگیرم ازخدا گنج رضایت تقی/حضرت ثامن الحجج عاشق ویژه جواد/بردل شیعه میرسد رنگ سعادت تقی/گریه مهدوی نگر روز
قالب پوستر با فرمت پاورپوینت و قابلیت ویرایش
قالب پوستر با فرمت پاورپوینت و قابلیت ویرایش قالب از پیش آماده پاورپوینت با قابلیت حذف و اضافه متن ابعاد پوستر 121/92 در 91/44 سانتی متر (48 در 36 اینچ)

نام ونام خانوادگی/ مبلغ به ریالآقای حاج رضا راحتی (درگز)/ 5,000,000 ریالخیرین (درگز)/ 22,030,000 ریالآقای هادی شعبانپور (درگز)/ 50,000,000 ریالخانم دکترزهرا مزاری (درگز)/ 10,000,000 ریالآقای دکتر مهدی شریعت (مشهد)/ 10,000,000 ریالآقای دکتر مسعود مؤیدی بنان (مشهد)/ 10,000,000 ریالآقای دکتر عابدین فرزادی پور (شهر صحنه ،استان کرمانشاه)/ 10,000,000 ریالاهدای خیرین کامپیوتر و پرینتر و نرم افزار حسابرسی مجمعهزینه های جاری مجمع و هزینه مراسم گردهمایی/ 46,500,000 ریال (از طرف اعضاء مجمع)
خا
چاپ پوستر و به ویژه چاپ پوستر دیواری ، یکی از موثرترین ابزارتبلیغاتی محسوب می شود.این محصول چاپی، بصورت چاپ یکرو انجام می شود. چاپ پوستر جهت نصب بر روی دیوار و تابلو اعلانات استفاده می شود. چاپ پوستر شامل متن و عناصر گرافیکی است. مخاطب چاپ پوستر قشر وسیعی از جامعه است. درهنگام طراحی یک پوستر باید در مرحله اول موارد استفاده آن مورد نظر قرار گیرد. در چاپ پوستر اطلاعات و دیدگاه یا نگرشی ارائه می شود. چاپ پوستر بایستی در همان نظر اول مخاطب را به
بسم‌الله‌ الرّحمن ‌الرّحیم

هم‌نوا با امام حسین (ع) در مناجات عرفه

به
عنوان راهی به سوی علم حضوری، قسمت آخر دعای عرفه حضرت
اباعبدالله‌الحسینuکه نیاز به دقت بیشتری دارد را به تماشا می نشینیم،
مسلّم یکی از زیباترین تلاش‌ها برای رفع حجاب‌ بین عبد و ربّ و حفظ «وقت» و
ایجاد زمینه تجلی انوار رب‌العالمین را در این مناجات می‌یابید که چگونه
حضرت به عنوان راه ارتباط حضوری با خداوند را می‌نمایانند.
در
آخرِ دعای عرفه فرازهایی هست که می‌توا
ای عاشقان ای عاشقان زنجیر پای خود منم
تن خسته ام همچون شرر شوق فنای خود منم
راه گریز از این قفس بر من نمی بندد کسی
بر پای تاول دیده ام بند وفای خود منم
آئینه چشمان او صد رنگ بازی میکند
گر من سیه روزم بدان رنگ بلای خود منم
چشم امید از یاری یاران جانی بسته ام
در خلوتی بی مدعا دست بدعای خود منم
در بی نیازی های من همت اگر نازد روا
در خلوت بی خویشتن درد آشنای خود منم
آئینه چشمان او صد رنگ بازی می کند
گر من سیه روزم بدان رنگ بلای خود منم
آئینه چشمان او ص
برپایی ایستگاه صلواتی ویژه عیدسعیدغدیرخم 
ازعناوین مهم برنامه ها:
توزیع بادکنک به کودکان جهت نهادینه نمودن یادغدیر در اذهان کودکان 
ثبت نام واهداجوایز به قیدقرعه به اشخاصی که مزین به نام حضرت علی علیه السلام میباشند
پذیرایی
ازکلیه عاشقان ولایت دعوت میشودجهت هرچه باشکوهتر برگزارشدن این ایستگاه کمک های خودرا به شماره کارت زیرواریزنمایند
بانک صادرات۶۰۳۷۶۹۷۵۱۶۳۳۹۶۹۱
☎️۷۲۳۳۳۹۰ 
موسسه قرآنی شیفتگان وحی
نمیدونم چرا اصلا حس و حال وبلاگ نیست دیگه
انگار حوصله حرف زدن هم ندارم
دلم میخواد یه پست بلند بالا بنویسم از ادم های مذهبی گله کنم
اما حسش نیست، فقط تو یه جمله بگم خلاصه همه حرص هام و!!!
اگر جامعه شما رو بعنوان یه ادم مذهبی میشناسه، کاری کنید که زینت دین باشید! کارهای شمارو پای دین میذارن ملت!!!
اعصابم یکم خورده این روزها!!!!
از روز عرفه یه بغض سنگین مونده تو گلوم
صبحِ روز عرفه دوسانس استخر بودم(مجبور بودم) از 9و نیم تا 1تو اب بودم بعد هم نیم ساعت جک
به تازگی فهمیدم چیزی که بیش از متنِ دعا منو در خودش غرق میکنه و دلم رو به دست میگیره، اینه که امامی بزرگوار اون مناجات رو بر زبان رانده.
من واقعاً دعای کمیل و مناجات حضرت امیر رو به عشق امیرالمومنین_علیه‌السلام میخونم، دعای ابوحمزه و دعاهای صحیفه رو به عشق امام سجاد_علیه‌السلام میخونم، دعای ام‌داوود رو به عشق امام صادق_علیه‌السلام میخونم، زیارت جامعه رو به عشق امام هادی_علیه‌السلام میخونم.
تصور اینکه روزی کمیل_علیه الرحمه نزد امیرالم
اعمال شب و روز عرفه به شرح ذیل می باشد:
اعمال شب عرفه
شب نهم از شب های متبرک و شب مناجات با قاضی الحاجات است و توبه در آن شب مقبول و دعا در آن مستجاب است. و کسی که آن شب را به عبادت بسر آورد اجر صد و هفتاد سال عبادت را دارد. برای شب عرفه چند عمل وارد شده است:
1- دعایی که که روایت شده هر کس آن را در شب عرفه یا در شب های جمعه بخواند خداوند او را بیامرزد:
«اَللّهُمَّ یا شاهِدَ کُلِّ نَجْوی وَ مَوْضِعَ کُلِّ شَکْوی وَ عالِمَ کُلِّ خَفِیَّةٍ وَ مُنْتَهی ک
* کارگاه مجازی طراحی پوستر اعلان محرم ۱۴۴۱اساتیدمسعود نجابتی؛ کاربرد خط در گرافیکمحمدعلی کشاورز؛ نقد و بررسی پوسترهای اعلان هیاتمجتبی مجلسی؛ مبحث ایده پردازیعلیرضا حصارکی؛ مبحث چیدمان متن
و
صابرشیخ رضایی؛ مبحث ترکیب بندی
ثبت نام:www.Heyat.School
روز نهم ذی‌الحجه روز عرفه و از اعیاد عظیمه است، هرچند به اسم عید نامیده نشده و روزی است که حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود خوانده و مؤید جود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده و شیطان در این روز خوار و حقیرتر و رانده‌تر و در خشمناکترین اوقات خواهد بود.
روایت شده که حضرت امام زین‌العابدین ـ علیه‌السلام ـ شنید در روز عرفه صدای سائلی را که از مردم سؤال می‌نمود. فرمود: وای بر تو. آیا از غیر خدا سؤال می‌کنی در این روز و حال آن‌که امی
عرفه از روزهای پرفضیلتی است که زمینه و بستر مناسب برای بهره‌مندی هرچه بهتر از برکات الهی آماده است، انجام برخی اعمال در این زمان مشخص، موجب نزدیکی سازنده تر به خالق هستی و کسب خیرات دنیوی و اخروی بیشتر است .
شب نهم از شب‎های متبرک و شب مناجات با قاضى الحاجات است و توبه در آن شب مقبول و دعا در آن مستجاب است. عبادت در این شب، اجر صد و هفتاد سال عبادت را دارد.روایت شده که حضرت امام زین العابدین علیه السلام شنید در روز عرفه صداى سائلى را که از مردم
پوستر آیه 28 سوره مبارک نوح علیه السلام در اندازه‌ی آ3.
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرّحمن الرّحیم
رَبِّ اغفِر لی وَلِوالِدَیَّ وَلِمَن دَخَلَ بَیتِیَ مُؤمِنًا وَلِلمُؤمِنینَ وَالمُؤمِنات
پروردگارا، من و پدر و مادرم و تمام کسانی را که باایمانوارد خانه من شدند، و همه مردان و زنان باایمان را بیامرز.
دانلود اندازه اصلی - 10 مگابایت
با توجه به سوالات مکرر مشتریان گرامی درباره سایز انواع کاغذ ها در تصویر زیر سایز انواع کاغذ سری A آورده شده اشت.
جهت تبادر بهتر ذهن شما مشتریان گرامی مقیاس در نظر گرفته شده در زیر تصویر خودکار بیک در سایز واقعی می باشد.

انواع سایز کاغذ سری A به ترتیب از بزرگ به کوچک به همراه کاربرد آنها:
A0: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A1)
A1: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A2)
A2: بهترین سایز چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A3)
A3: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A4)
A4: ب
جم پیلن
دو روز کاری پس از عرضه اولیه جهت مجمع عمومی سالیانه متوقف و با نظر به 325 تومان سود محقق شده هر سهم در سال 97 احتمال  تقسیم 70 درصد آن در مجمع وجود دارد. دریافت این سود نیز بنا به اعلام شرکت از ابتدای مرداد با مراجعه حضوری در بانک تجارت قابل دریافت است.

کلیک کنید>> سیگنال خرید با بازدهی 200 تا 300 درصد در میان مدتمحمود کلانتری، مدیرعامل شرکت پتروشیمیران در گفت‌وگو با همفکران در خصوص عرضه اولیه شرکت پلی‌پروپیلن جم در معاملات امروز گفت:
نتیجه تمسک به ولایت حضرت جواد الائمه علیه السلام
شیخ معتمد شاذان بن جبرائیل قمی رضوان الله علیه از علمای بزرگ شیعه روایت کرده است که امیر المومنین علیه السلام فرمودند:
مَن أحَبَّ أن یَلقی اللّهَ وَ قَد رُفِعَت دَرَجاتُهُ وَ بُدِّلَت سَیِّئاتُهُ حَسَناتِ ، فَلیَتَوَلِّ مُحَمَّدَ الجَواد. 
اگر کسی دوست داشته باشد خدا را ملاقات کند در حالی که مقام و مرتبه‌اش بلند گشته و گناهانش به حسنات تبدیل شده، باید به دامان ولایت محمد جواد متمسک شود.
ا
  فضیلت روز عرفه و زیارت امام حسین (ع) در این روز    

روز عرفه، روز دعا و مسألت از خداوند متعال است و خداوند درهای مغفرت و رحمت خود را در این روز به روی بندگان باز می‌کند. یکی از اعمالی که در این روز وارد شده است، زیارت امام حسین (ع) است. بطوری که در روایات وارد شده است، خداوند در این روز اول به زوار امام حسین (ع) نگاه می‌کند، پیش از کسی که در صحرای عرفات است.در این مقاله به بررسی علت افضلیت مقام زوار امام حسین (ع) در این روز، حتی نسبت به حجاج بی
 وَالضُّحَى
وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى 
مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى

سوگند به روز وقتی نور می‌گیرد
و به شب وقتی آرام می‌گیرد
که من نه تو را رها کرده‌ام
و نه با تو دشمنی کرده‌ام !
.
سوره ضحی ، آیه ۱ تا ۳

نامه ای عاشقانه از طرف خدا برای همه انسانها...

وقتی به تنگنا میخوریم تو زندگیم فکر میکنیم خدا رهامون کرده و گاهی حس میکنیم خدا باهامون دشمنی داره
خودش قسم میخوره که اینطور نیست...
پوستر یک رسانه بصری ساده است که با اطلاعات ضروری که در مورد یک محصول ارائه می کند با بیان رویدادها در موضوعات مختلف که معمولا برای نمایش بصورت عمودی طراحی می شود با مخاطب ارتباط موثری برقرار می نماید و باید ابعادش به گونه ای باشد که 
ادامه مطلب
دهه کرامت

دهه کرامت چیست و دهه کرامت چه تاریخی است؟
فاصله بین ولادت حضرت معصومه (س) و ولادت امام رضا (ع) (که ۱۰ روز است) دهه کرامت نامیده شده است. اما آنچه سوال است این است که کرامت یعنی چه؟… کرامت در معنی لغوی به معنی سخاوت ، جوانمردی و بخشندگی است و در مفاهیم انسانی و به مفهوم دینی کرامت به معنی بزرگواری است. براساس احادیث و توصیه های موجود از بزرگان دین اسلام کرامت (بزرگواری) اصل مهمی به شمار میرود چنانچه پیامبر اسلام و بزرگان دین توصیه به د
سلام....صبح زیبای زمستانی تون بخیرخب امروز در خدمت شما هستیم با یه پست زیبا...برای کلاس اولی های عزیزم " پوسترهای قوانین کلاسی" در دو بخش پسرانه و دخترانه... امیدوارم مورد رضایت شما واقع بشه و با نظرات ارزشمندتون بنده رو در ادامه همراهی کنید.
توضیح : این فایل به صورت PDF و در قالب 7 پوستر تقدیم حضورتان می شود.
همکار گرامی هرگونه کپی برداری از این کار شرعاً مورد رضایت بنده نیست. لذا خواهشمندم فقط و فقط در کلاس خودتان استفاده نمایید و در اختیار همکار
امروز، 19 مرداد 1398 می توانم ادعا کنم بزرگ شدم. وارد بی رحمی های روزگار شدم و سیلی روزگار را چشیدم.
وقتی دخترم، فاطمه، چیزی می خواهد بی برو برگرد برایش فراهم می کنم. گه گاهی گولش میزنم و حواسش را مثلا از لپ تاپ پرت می کنم، اما چیزی که آسیب مستقیمی به او نمی زند، مطلقا برای خودش است. کافی است اراده کند. کودکی یعنی همین. یعنی داشتن چیزهایی که دوست داری. فراهم شدن همه آنچه که در دسترس است.
بزرگ شدن اما یعنی فراق. یعنی از دست دادن چیزی که دوست داری، به خ
مجموعه ای کامل از پوستر های مناطق مختلف گردش گری منطقه آزاد ماکو (شهرستان پلدشت، ماکو،  شوط) که در قالب "امسال عید کجا بریم؟" از کانال های خبرهای فوری پلدشت در حال انتشار است.
این مجموعه پوستر ها توسط تیم گرافیکی پایگاه خبری و اطلاع رسانی "خبرهای فوری پلدشت" تولید شده است.
مدیران محترم شهرستان ابهر
مستدعی است اسامی دانش آموزان بی بظاعت ، نیازمند ، بی سرپرست و بد سرپرست را با ذکرپایه تحصیلی  تا اوایل مهر ماه سال جاری به دفتر مجمع خیّرین مدرسه ساز واقع در محل قدیم ساختمان آموزش و پرورش - خیابان طالقانی جنوبی ارسال فرمایید .
این مجمع در نظر دارد درحدّ توان نیازهای آموزشی اعم از مالی ، کتب کمک آموزشی ، لوازم النحریر ، کیف و کفش ، این دانش آموزان را باکمک و حمایت خیّرین محترم بر آورده سازد ،بدیهی است تسریع و دقّت در
مدیران محترم شهرستان ابهر
مستدعی است اسامی دانش آموزان بی بضاعت ، نیازمند ، بی سرپرست و بد سرپرست را با ذکرپایه تحصیلی  تا اوایل مهر ماه سال جاری به دفتر مجمع خیّرین مدرسه ساز واقع در محل قدیم ساختمان آموزش و پرورش - خیابان طالقانی جنوبی ارسال فرمایید .
این مجمع در نظر دارد درحدّ توان نیازهای آموزشی اعم از مالی ، کتب کمک آموزشی ، لوازم النحریر ، کیف و کفش ، این دانش آموزان را باکمک و حمایت خیّرین محترم بر آورده سازد ،بدیهی است تسریع و دقّت در
لنکاوی مجمع الجزایری است متشکل از حدود 99 الی 104 جزیره که در شمال غربی مالزی و دریا آندامان و تنگه مالاکا واقع شده است. تعداد جزایر لنکاوی با جزر و مد دریا، افزایش یا کاهش پیدا می کند. لنکاوی از دو کلمه لانگ به معنای عقاب و کاوی به معنای قرمز مایل به قهوه ای تشکیل شده است که مجسمه عقاب موجود در اسکله شهر کواح، دال بر این موضوع است. با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی که برای تور لنکاوی حائز اهمیت است را در اختیارتان قرار دهیم.
لنکاوی دارای ساحل ح
«لَقَدْ صَدَقَ اللّهُ رَسُوْلَهُ الرُؤْیَا بِالْحَقِّ لَتَدْخُلَنَّ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ اِنْ شَاءَ اللّه.» همه می‌گویند که: «در کعبه درآییم.» و بعضی می‌گویند که: «ان شاءاللهّ درآییم.» این‌ها که استثنا می‌کنند، عاشقان‌اند. زیرا که عاشق خود را بر کار و مختار نبیند. بر کار معشوق را داند. پس می‌گوید که اگر معشوق خواهد در آییم. اکنون مسجدالحرام پیش اهل ظاهر آن کعبه است که خلق می‌روند، و پیش عاشقان و خاصان مسجدالحرام وصال حق‌ است. پس می
پوستر معرفی جشنواره اینترنت شرکت آسیاتک به صورت لایه باز در این مطلب سایت فایل باز برای طراحان و کاربران گرامی آماده شده است این پوستر باکیفیت بالا در اندازه A4 و رزولیشن 300DPI می باشد برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
*جهت دیدن سایز اصلی تصویر روی تصویر کلیک کنید.
ادامه مطلب
پوستر لایت باکس
طراحی پوستر های سازمانی برای نمایشگاه های بین المللی از جمله نمایشگاه بین المللی تهران
پوستر برای لایت باکس ها

طراحی بنر و اسلایدر
طراحی بنر تبلیغاتی برای سایت های فروشگاهی
طراحی پوستر های اسلایدر

طراحی پوستر و لوگو اپلیکیشن
طراحی پوستر برای اپ های اندروید برای نمایش در مارکت ها
طراحی پوستر محتویاتی برای اپ های اندروید
طراحی لوگو اپ اندروید
لسرما
شرکت سرماآفرین با دریافت مجوز افزایش سرمایه از سازمان بورس،زمان برگزاری مجمع فوق العاده را اعلام کرد."لسرما" ساعت 8 روز یکشنبه 18 فروردین در خیابان خرمشهر، پلاک
194 برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه 47 درصدی از محل سود انباشته به
این مجمع می رود.قاروم
شرکت قند ارومیه،مجوز 956 درصدی افزایش سرمایه را از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق
العاده در صبح 28 اسفند ماه شد."قاروم" می تواند سرمایه فعلی را از 1.6 به 17.1 میلیارد
تومان برساند.
فدراسیون جهانی در فاصله ۲ روز مانده تا شروع مرحله نهایی لیگ ملت‌ها از پوستر رسمی این رقابت‌ها رونمایی کرد.در حالی که از چهارشنبه شب به وقت آمریکا و بامداد پنجشنبه به وقت تهران
مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو استارت می خورد، صفحه رسمی
اینستاگرام فدراسیون جهانی از پوستر این رقابت ها رونمایی کرده است.
در این طرح امیر غفور، پشت خط زن تیم ملی ایران در کنار ستاره های ۵ تیم دیگر از لهستان، برزیل، فرانسه، آمریکا و روسیه قرار دارد.شمارش مع
روز عَرَفَه، ۹ ذی‌الحجه، یک روز پیش از عید قربان است. بنابر فقه شیعه، حج‌گزاران باید از ظهر تا غروب شرعی این روز را در عرفات وقوف کنند. عرفه نزد مسلمانان از روزهای پرفضیلت سال محسوب می‌گردد و در منابع روایی اعمالی برای آن برشمرده‌اند که بافضیلت‌ترین آنها دعا و استغفار است. زیارت امام حسین(ع) و خواندن دعای عرفه نیز در این روز بسیار سفارش شده است.
این روز از روزهای مهم برای شیعیان جهان است. هر چند این روز مقدس و مبارک «عید» نامگذاری نشده است
به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ شماره های جدید مجله "گنجینه مجمع" نشریه فرهنگی، اطلاع رسانی مجمع جهانی اهل بیت(ع) منتشر شد.
شماره های 93 و 94 و 95 مجله گنجینه مجمع که متعلق به زمستان 1397است در 112 صفحه، 3 ویژه نامه و 6 بخش منتشر شده است.
"ویژه نامه اول همایش بین المللی حضرت ابوطالب(ع) حامی پیامبر اعظم(ص)"، "ویژه نامه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی" و "ویژه نامه بیست و هشتمین سالگرد تأسیس مجمع جهانی اهل بیت(ع)" از جمله بخش های این شماره هستند. 
گفتگو
امام صادق (ع):
اگر شخصی گناهکار نتواند در شب‌های با برکت ماه رمضان بویژه شب‌های قدر، خود را در معرض نسیم رحمت الهی قرار دهد و آمرزیده شود، او تا سال آینده بخشیده نمی‌شود مگر این که عرفه را درک کند و از امتیازات آن روز بهره گیرد.
اصول کافی ـ ج2 ـ ص66
mzerafati.blog.ir
دعاهای رفع گرفتاری در این وبلاگ
متن و ترجمه دعای روز عرفه + دانلود صوت و نرم‌افزار اندروید

عرض تعزیت به مناسبت شهادت مظلومانۀ حضرت جواد الائمه علیه السلام.

روایتی از حضرت محمدبن علیٍ الجواد علیه السلام:
مَنْ خَطَبَ إلَیْکُمْ فَرَضیتُمْ دینَهُ وَأمانَتَهُ فَزَوِّجُوهُ، إِلاَّ تَفْعَلُوهُ تَکُن فِتْنَةٌ فِی الأَرْضِ وَفَسَادٌ کَبِیرٌ .هر کس به خواستگاری دختر شما آمد که به تقوا و تدیّن و امانتداری او مطمئن بودید با او موافقت کنید و گرنه  فتنه و فسادی بزرگ زمین را فرا خواهد گرفت.*

*تهذیب الأحکام، ج ۷، ص ۳۹۶

آبادانی ها به امام رضا علقه خاصی دارند. در این شهر مکانی است که از آن بعنوان قدمگاه امام رضا یاد می شود. بسیاری از مورخین معتقدند امام هشتم موقع ورود به ایران و انتقال به طوس از این شهر عبور کرده است.
جالب است وقتی آبادان به محاصره دشمن در آمد نام عملیاتی که منجر به شکست حصر آن شد ثامن الایمه انتخاب گردید و جالب تر اینکه یگان پیشرو در شکست حصر آبادان و پیشتاز نجات این شهر لشکر ۷۷ خراسان بود.
آبادان شهر مهمی است و دشمن خیلی تلاش کرد این شهر را به
اعمال شب و روز عرفه
مجموعه: اعمال مستحبی

شب نهم از شب‎های متبرک و شب مناجات با قاضى الحاجات است و توبه در آن شب مقبول و دعا در آن مستجاب است. عبادت در این شب، اجر صد و هفتاد سال عبادت را دارد. براى شب عرفه چند عمل وارد شده است:

1- دعایی که با با این عبارت آغاز می‎شود، خوانده شود
اَللّهُمَّ یا شاهِدَ کُلِّ نَجْوى وَ مَوْضِعَ کُلِّ شَکْوى وَ عالِمَ کُلِّ خَفِیَّةٍ وَ مُنْتَهى کُلِّ حاجَةٍ یا مُبْتَدِئاً که روایت شده هر کس آن را در شب عرفه ی
خاندان محترم رضوانی
با ابراز همدردی و ارج نهادن این بدعت انسان دوستانه در اهدای هزینه سومین و هفتمین روز در گذشت نیک اندیش ارجمند شادروان حاج عزیزالله رضوانی به مجمع خیرین سلامت شهرستان درگز ، صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی می نماییم. امیدواریم این سنت نیک و حسنه شما سروران گرامی به یک حرکت عموم نزد سایرین تبدیل گردد.
روحش شاد و هماره قرین رحمت الهی باد.
روابط عمومی مجمع خیرین سلامت شهرستان درگز
با توجه به سوالات مکرر مشتریان گرامی درباره سایز انواع کاغذ ها در تصویر زیر سایز انواع کاغذ سری A آورده شده اشت.
جهت تبادر بهتر ذهن شما مشتریان گرامی مقیاس در نظر گرفته شده در زیر تصویر خودکار بیک در سایز واقعی می باشد.

انواع سایز کاغذ سری A به ترتیب از بزرگ به کوچک به همراه کاربرد آنها:
A0: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A1)
A1: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A2)
A2: بهترین سایز چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A3)
A3: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A4)
A4: ب
روایات مختلف از نحوه شهادت امام محمد تقی (ع) جواد الائمه ع 

در تـاریـخ شهادت نهمین امام شیعه حضرت جوادالائمه علیه السلام روایات گوناکونی وارد شده است، چنانکه مسعودى، روز شهادت حضرت را در پنجم ذى الحجه سال 219 ه.ق می داند،اما طبق مشهورترین روایات، عروج ملکوتی ایشان در آخر ماه ذى القعده سال 220 هجرى قمری بوده است، و در آن هنگام از سن شریفش تنها 25 سال و چند ماه گذشته بود.
نحوه شهادت امام محمد تقی (ع):
کیفیت شهادت امام جواد علیه السلام به اختلاف نقل
خاندان محترم رضوانی
با ابراز همدردی و ارج نهادن این بدعت انسان دوستانه در اهدای هزینه سومین و هفتمین روز در گذشت نیک اندیش ارجمند شادروان حاج عزیزالله رضوانی به مجمع خیرین سلامت شهرستان درگز ، صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی می نماییم. امیدواریم این سنت نیک و حسنه شما سروران گرامی به یک حرکت عموم نزد سایرین تبدیل گردد.
روحش شاد و هماره قرین رحمت الهی باد.
روابط عمومی مجمع خیرین سلامت شهرستان درگز
* حسینیه هنر رشت
به بهانه فرارسیدن ماه محرم و باهدف ارتقاءسطح کیفی پوسترهای عاشورایی برگزار می کند:
کارگاه طراحی پوستر "شهیدِ عشق"با حضور محمد صـابر شیخ رضایـیزمان برگزاری: ۳ و 4 شهـریـور ۱۳۹۸مهلت ثبت نام: ۳۱ مرداد (ظرفیت محدود)متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره: 09117611310 تماس حاصل نمایند.
*حسینیه هنر رشت
روایت شده که حضرت امام زین‌العابدین ـ علیه‌السلام ـ شنید در روز عرفه صدای سائلی را که از مردم سؤال می‌نمود. فرمود: وای بر تو. آیا از غیر خدا سؤال می‌کنی در این روز و حال آن‌که امید می‌رود در این روز برای بچّه‌های در شکم آن‌که فضل خدا شامل آنها شود و سعید شوند و از برای این روز اعمال چند است:

اول: غسل

دوّم: زیارت امام حسین ـ علیه‌السلام ـ که مقابل هزار حجّ و هزار عمره و هزار جهاد بلکه بالاتر است و احادیث در کثرت فضیلت زیارت آن حضرت د
"علی یزدان پناه احمدآبادی" مطرح کرد ؛
مسئولان جوانان را وارد عرصه مدیریت بحران کنند
"علی یزدان پناه احمدآبادی" بازرس مجمع ملی جوانان کشور از مسئولین اجرایی خواست جوانان را وارد عرصه مدیریت بحران کنند.
عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان کشور با بیان اینکه جوانان فعال در سازمان های مردم نهاد با داشتن دیدگاه مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: سمن های جوانان در خدمت رسانی به مردم پیشتاز هستند.
وی با اشاره به حضور داوطلبانه و موثر اعضای سازمان های مردم نها
برامام وبرشهیدان ده سلامی جاودان/قدردان لطفشان شو هرکجا وهرمکان/درتکاپوی حقیقت راه آنان رابرو/اسوه میگردد خمینی ازبرای این جهان/راه آنان تاقیامت در ولایت محوری است/عشق پیغمبروآلش میشوددائم امان/این فضیلت تاقیامت هست در خون شهید/انقلاب ماگرفته بیمه از ایثارشان/نیمه خرداد ایران غرق ماتم گشته است/درعزای این شهیدان باامام عاشقان/انقلاب اوطلوعی بر ظهورمهدی است/دررکاب جانشینش لشکرصاحب زمان/
به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ شماره های جدید مجله "گنجینه مجمع" نشریه فرهنگی، اطلاع رسانی مجمع جهانی اهل بیت(ع) منتشر شد.
شماره های 93 و 94 و 95 مجله گنجینه مجمع که متعلق به زمستان 1397است در 112 صفحه، 3 ویژه نامه و 6 بخش منتشر شده است.
"ویژه نامه اول همایش بین المللی حضرت ابوطالب(ع) حامی پیامبر اعظم(ص)"، "ویژه نامه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی" و "ویژه نامه بیست و هشتمین سالگرد تأسیس مجمع جهانی اهل بیت(ع)" از جمله بخش های این شماره هستند. 
گفتگو
شماره های 93 و 94 و 95 مجله گنجینه مجمع که متعلق به زمستان 1397 است در 112 صفحه، 3 ویژه نامه و 6 بخش منتشر شده است.
گفتگو
فعال شدن مجدد روزشماری حامیان FATF با ادعاهای غیرواقعی برای فشار بر مجمع

حامیان اجرای درخواست های FATF در ماه های اخیر، همواره قبل از آغاز نشست های این نهاد، شروع به روزشماری کرده و ادعا می کنند که با تصویب نشدن لوایح مرتبط ایران به لیست سیاه باز می گردد تا اعضای مجمع را راضی به تصویب آن‌ها کنند.

ادامه مطلب
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

یا جواد الائمه ادرکنی ...
شهید راه نابودی اسرائیل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
وقتی که خداوند به هرانسانی در هرجائی از این کره خاکی عزت و قدرت و ثروت و موقعیتهای طلائی می دهد چه خوب است در راه تقویت و پرنور شدن عاشقان غریب و گمنام به کار بگیرند  
نظر کردن به درویشان منافی بزرگی نیست سلیمان با چنان حشمت نظرها بود با مورش 
من در روستای خودم آمده ام یعنی پا در میدان شهرت و موفقیت گذاشته ام تا به نتیجه برسم و الگوی همه عاشقان در روستاها و شهرها و کشورهای مختلف دنیا باشم که غریبانه تلاش می کنند ودیر به نتیجه می رسند و یا اصلا ن
روز عرفه 
روز عرفه روز نیایش
روز عرفه روز وصل
معنای واقعی عرفه چیست؟
عرفه چه روزیست و صحرای عرفات کجاست؟ + اعمال و فضیلت آن روز
دعا امام حسین (علیه السلام) در روز عرفه
روز عرفه_ فیلم
آیا دعای روز عرفه برای غیر حجاج نیز فضیلتی دارد؟ 
همه مشکلاتمان را در روز عرفه حل کنیم
مفاتیح الجنان/دعای روز عرفه
فضیلت روز عرفه از زبان معصومین
روز عرفه چه روزی است؟ اعمال، فضیلت، دعا، نماز و روزه آن چگونه است؟ 
شرط قبولی و استجابت دعا در روز عرفه
میرزا جواد آقا
نمیدونم چرا اصلا حس و حال وبلاگ نیست دیگه
انگار حوصله حرف زدن هم ندارم
تنهایی و سکوت و به همه چیز ترجیح میدم!
دلم میخواد یه پست بلند بالا بنویسم از ادم های مذهبی گله کنم
اما حسش نیست، فقط تو یه جمله بگم خلاصه همه حرص هام و!!!
اگر جامعه شما رو بعنوان یه ادم مذهبی میشناسه، کاری کنید که زینت دین باشید! کارهای شمارو پای دین میذارن ملت!!!
متدینین عزیز اهل صله رحم باشید، خوش رو باشید، مهربون باشید، متکبر نباشید!!یادتون نره ستارالعیوبی خداست که بهتون ع
به سند معتبر از امام صادق علیه السّلام روایت شده: هرکه در یک شب از سه شب ذیل قبر امام حسین علیه السّلام را زیارت کند،
گناهان گذشته و آینده اش آمرزیده شود: شب عید فطر یا قربان یا نیمه شعبان.
و به روایت معتبر از حضرت موسى بن جعفر علیه السّلام
روایت شده: سه شب است که هر که در آنها حضرت امام حسین علیه السّلام را
زیارت کند، گناهان گذشته و آینده اش آمرزیده مى شود: شب نیمه شعبان و
شب بیست و سوم ماه رمضان و شب عید فطر، از امام صادق علیه السّلام رو
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_هفتم
.
حس می کردم‌ داداش خواسته عشقش رو نشونم بده اما چرا
چند روز گذشت با خودم کنار اومدم رفتم پایگاه بسیج و از محمد یه پوستر عکس رهبر رو خواستم
با کلی ذوق تا عصر که کلاس هام تموم بشه یه پوستر خوشگل واسم آورد تو کلاس
تو کلاس اومدنش همانا و شروع پچ پچ ها همان
چند روزی پچ پچ ها اذیتم کرد
اما بالاخره امتحان های ترم کم کم رسید
امتحان ها رو با ذوق می خوندم هیچ وقت اینقدر از درس خوندن لذت نبرده بودم
آخرین امتحان بود
ادامه مطل

«مجمع آدمیت» دومین تشکیلات فراماسونری است که عباسقلی خان آدمیت (پدر فریدون آدمیت) به نمایندگی از جناب میرزا ملکم خان تاسیس کرد. آدمیت که در واقع همان اومانیسم نوع سطحی شرقی و ایرانی آن است می بایست ناسخ ادیان- در حکم فرهنگ های ضد ترقی گذشته- باشد.
ادامه مطلب

ثبت تغییرات شرکت
مسلماً هر نوع شرکتی بعد از ثبت شرکت به ایجاد تغییراتی در شرکت نیاز پیدا خواهد کرد که قانون تجارت این امکان را به انواع شرکت ها داده است تا بتوانند در رابطه با هر آنچه که به شرکت ها و ادامه فعالیتشان مربوط میشود با تنظیم صورتجلسات خاصی این تغییرات را اعمال و ثبت نمایند.

انواع ثبت تغییرات در شرکت
افزایش یا کاهش سرمایه
تغییر سمت و اعضاء هیئت مدیره
انحلال شرکت
تاسیس یا انحلال شعبه
تغییر نام شرکت
تغییر آدرس و محل دفتر مرکزی
به گزارش عصرحباد؛ روز نهم ماه ذی­‌ا‌لحجه را روز «عرفه» روز نیایش و مناجات با خالق هستی می‌نامند و یکی از اعمال آن خواندن دعای پرفیض امام حسین(ع) در روز عرفه است که عصر امروز در آستان مقدس امامزاده عبدالمومن علیه السلام قرائت شد.
عکاس: محمد نیسانی
سفر یک روزه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)
استان آذربایجان شرقی به شهرستان شبستر
دکتر محمد کلامی ضمن دیدار با امدادگران کمیته امداد شبستر و بازدید از واحدهای مختلف این نهاد، با حضور در منزل برخی از مددجویان تحت پوشش دستورات لازم در جهت رفع نیازهای آنها را صادر کرد.
دیدار با هیات امنای مجمع خیرین شندآباد و بازدید از کارگاه خیاطی و طرح اشتغال مجمع از دیگر برنامه های مدیرکل امداد استان در شهرستان شبستر بود.
⏪اخبار فرهنگی 
به گزارش پایگاه خبری مجمع جهانی خادمین شهدا ، شاهدخبر :
نتیجه مسابقه نویسندگان شهدایی با نام خاکریزهای کاغذی ، توسط مدیریت مجمع اعلام گردید
بر این اساس ، برادر عزیز جناب اقای امیر محمد مجاوری ، از شهرستان لاهیجان ، استان گیلان به عنوان نفر برتر این مسابقه معنویی برگزیده شدند
همدانی مدیر مجمع جهانی خادمین شهدا : از عشق و علاقه نوجوانان و جوانان این مرزم بوم به ساحت مقدس شهدا صمیمانه تشکرکرده و افزود: نوجوان و جوانانی چون امی
دامنۀ عترت

7231
10

بهشت ثامن الائمه (ع) در زیر صحن آزادی و جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی

به قلم دامنه. به نام خدا.با امام هشتم. قسمت دهم. بر شیعیان تأکید رفته است به ذکرکردن نام و عنوان «امام هشتم» یا «هشتمین امام» برای امام رئوف آقا علی بن موسی الرضا (ع)، تا با جریان منحرف و کژاندیش «واقفیه» -که در امام هفتم، متوقف شدند و منتظر رجعت و ظهور مجدد امام کاظم‌ بودند- فرق بیّن داشته باشیم. بنابراین؛ لفظ «هشتم»، هم پیام دارد، و هم دالِّ بر استمرار امام
شهدا بیش از هر سال با دستی پر آمده‌اند! دستی پر از نعمت‌ها و فضیلت‌ها! پر از باران و شکوفایی! دست شهدا پر است از حکمت و برکت! شهدا کارشان را خوب بلدند!قول و قرار زیارت عاشوراهای شبانه برای فراهم شدن مقدمات سفر به مقتل شهدا کاری کرد کارستان!از همان شروع اولیه سفر انگار شهدا خودشان هماهنگی‌های سفر را انجام می‌دادند! از ثبت‌نام کرده‌ها (بخوانید دعوت‌شدگان) بگیر تا برنامه‌ریزی برای زیارت یادمان ها! شهدا کارشان را خوب بلدند!ناخواسته یک روز زو
کیست تا کشتی جان را ببرد سوی نجات
دست ما را برساند به دعای عرفات
عرفات، سرزمین اشک‌ها، بیت‌الحرام بندگی و زمزم خلوص، همان جا که حسین‌بن علی حج را وانهاد تا کعبه‌ای دیگر بنا سازد، آن‌جا که قدم‌ها هروله شوق الهی دارند؛ و کمی آن سوتر، بیابان خُم نمایان است؛ همان جا که غدیر پدید آمد تا رهروان حقیقت، راه از بی‌راه باز شناسند. فاصله‌ی عرفات تا خم، یک بلی دیگر است؛ که صدای هل من ناصر ینصرنی هنوز به گوش می‌رسد، به وسعت کربلا، به وسعت عرفات، به و
کتاب "شهید روز هشتم" پیرامون زندگی شهید محمد کچویی از مبارزین قبل از انقلاب و اولین رئیس زندان اوین پس از انقلاب که در 8 تیرماه 1360 در زندان اوین ترور و به شهادت رسید سرانجام به بازار کتاب رسید و برای خرید آن می توانید به سایت دیجی کالا در اینجا مراجعه نمائید.
این کتاب نوشته سید مهدی دزفولی در بهمن ماه 1395 در خانه کتاب رونمایی شده بود.
فقط چون خودت گفتی :«نَبِّئ عِبادِی أَنِّی أَنَا الْغَفورُ الرَّحیم»*وگرنه از این سمت که نگاه کنیم، «أَنَا الَّذِی أَسَأْتُ...أَنَا الَّذِی أَخطَأْتُ...أَنَا الَّذِی اعْتَمَدْتُ...»**

+ «من کسی جز تو ندارم که به دادم برسدمی توانی مگر این دوست به دادم نرسی؟!»

* حجر/۴۹
** عرفه

ثبت یک روز تاریخی و نمایش اتحاد بی سابقه جامعه کونگ فو کشور در چهاردهم مرداد ماه نود و هشت .برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کونگ فو کشور با حضور کاندیداهای محترم برگزار گردید و از چهل و دو رای ماخوذه،دکتر حیدری موفق به کسب چهل و یک رای اعتماد گردید و با اقتدار برای چهار سال دوم به عنوان رییس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی کشور انتخاب شدند و امید و آرامش به جامعه کونگ فو بازگشت. این موفقیت و پیروزی را به جناب دکتر حیدری و جامعه کونگ فو تبریک
پوستر رشته طراحی و توسعه صفحات وب 
پوستر رشته تولید و توسعه دهنده ی پایگاههای اینترنتی

پوستر رشته عیب یابی و مونتاژ سیستم های رایانه ای
لیست کتابهای رشته عیب یابی ومونتاژ سیستم های رایانه ای
( دوره دوم آموزش متوسطه - کاردانش - صنعت - گروه برق - عیب یابی و مونتاژ سیستم های رایانه ای )
غاربیمار
آب در 6کیلومتری روستای کوشک آباد از توابع شهرمشهد قرار دارد. بسیاری از ساکنین
محلی معتقدند آب غاربیمارآب برای معالجه بسیاری از بیماری های انسان و دام مفید
است. همچنین به دلیل دور از دسترس بودن غاربیمار آب از افراد عادی بافت داخلی غار
بکر و دست نخورده باقی مانده است. از زیبای هایی طبیعی و جالب توجه غار بیمارآب می
توان به به حوضچه بزرگ آب که از آب های چکیده از سقف غار جمع و تشکیل شده و دیواره
های اطراف حوضچه که با استالاکتیت های زیبای گ
غاربیمار
آب در 6کیلومتری روستای کوشک آباد از توابع شهرمشهد قرار دارد. بسیاری از ساکنین
محلی معتقدند آب غاربیمارآب برای معالجه بسیاری از بیماری های انسان و دام مفید
است. همچنین به دلیل دور از دسترس بودن غاربیمار آب از افراد عادی بافت داخلی غار
بکر و دست نخورده باقی مانده است. از زیبای هایی طبیعی و جالب توجه غار بیمارآب می
توان به به حوضچه بزرگ آب که از آب های چکیده از سقف غار جمع و تشکیل شده و دیواره
های اطراف حوضچه که با استالاکتیت های زیبای گ

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید کواد کوپتر دوربین دار | خرید ماشین کنترلی حرفه ای کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) ورزقان آهنگ های قدیمی و جدید اخبار دانشگاه آموزش تعمیرات موبایل دانلود مقاله، دانلود کتاب، دانلود استاندارد لذت آشپزی اختصاصی ویراستاری و صفحه‌آرایی فرهیختگان بلوک دو